♥ LOVE is in the air ♥

Walentynki mają tylu samo zwolenników, co przeciwników. Jedni zarzucają im komercję i tandetę, inni cieszą się, że miłość ma swoje święto i chętnie je obchodzą. Nieważne, do której grupy należycie i czy Wasz związek właśnie się zaczyna, czy nawet nie pamiętasz, ile to już lat jesteście razem: zawsze dobrze znaleźć pretekst dla wspólnego pobycia we dwoje ♥ Jeśli zwykle jesteście zmęczeni i nie macie dla siebie czasu, to tym bardziej powinniście zafundować sobie miłosny wieczór. Dla podgrzania atmosfery w związku i przypomnienia sobie cudnych chwil, które przeżywaliście na początku znajomości: motyle w brzuchu, obopólna fascynacja, świat widziany przez różowe okulary...
Co zjeść tego wieczoru? To może być spory problem, bo chociaż tzw. angielska kuchnia nie jest zbyt atrakcyjna i wyszukana, to Londyn stał się Mekką dla wielbicieli różnorodnego jedzenia, wybitnych szefów kuchni i amatorów snobistycznych restauracji.
Znajdziecie tu restauracje oferujące jedzenie z całego świata. Trzeba więc pomyśleć czy wolicie kuchnię azjatycką, francuską, czy raczej włoską. A może meksykańską? Warto też odpowiedzieć sobie na pytanie czy chcecie zjeść porządny obiad z przystawkami i butelką wina, czy raczej lekką przekąskę i coś słodkiego do kawy.

Dokąd zabrać swoją drugą połowę? Ja chetnie taki wieczór spędziłabym w małej, przytulnej knajpce,
                                          w bocznej uliczce, z dala od zgiełku centrum...

Oczywiście, Walentynki są raz w roku i to ważne, aby dobrze wybrać miejsce na wieczór i nie obawiać się o finanse. Ale najważniejsze jest, że macie je z kim spędzić. Z ukochaną osobą możecie nawet zamówić pizzę i rozsiąść się na kanapie w salonie. I też będzie cudownie.Zycze Wszystkim Milo Spedzonego Dnia Swietego Walentego!  

Pamietajcie... All You need is Love. 


♥ ♥ ♥ ♥  


Marta G x ...in love ♥ 


.S.: jesli chodzi o malzenstwo i Walentynki to wymagania sa nieco bardziej wygorowane, wiadomo :) ZONA jest najwazniejsza! 

6 komentarzy:

 1. Walentynki są dobrą odskocznią a może bardziej przypomnieniem lub na nowo pobudzeniem tego romantyzmu ;P
  o którym jak piszesz... czasem niestety zapominamy, czasu nie mamy...
  a tak :) na nowo można się zauroczyć w sobie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. My nawet tak wolimy:) Ostatnio mamy mało czasu dla siebie, więc dziś zostajemy w domu:)

  OdpowiedzUsuń
 3. dla mnie walentynki to jak każdy inny dzień.. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. My jakoś tak pierwszy raz zrobiliśmy sobie dobre jedzonko, deser i zostaliśmy w domu:)

  OdpowiedzUsuń
 5. o tak, nie ważne gdzie, ważne żeby ten dzień spędzić z ukochaną osobą w miłej atmosferze :)

  OdpowiedzUsuń