Ludzie mody.

       Anja Rubik


Anja Rubik to aktualnie najpopularniejsza polska modelka. Wzorują się na niej dziewczyny na całym świecie, a szczególnie młode Polki, które podobnie jak kiedyś Anja, marzą o karierze na wybiegu. Modelka urodziła się.. no właśnie – albo w 1985, albo 1983 roku, ponieważ informacje są bardzo różne. Wiemy, że jej miastem rodzinnym jest Częstochowa, w której mieszkała do 15 roku życia.


W 2000 roku Anji udało się wygrać kokalny konkurs, który otworzył jej drogę do wielkiego świata mody. Wyjechała do Paryża, skąd już niedaleka droga do sławy i poważnych kontraktów. Zadebiutowała jako jedna z modelek prezentujących kolekcję Givenchy i.. została dostrzeżona.


Zaczęło się dla niej życie, o którym marzy każda początkująca modelka. Piękna blondynka z Polski, początkowo nikomu nieznana, w 2005 roku została okrzyknięta wschodzącą gwiazdą modelingu. Miliony propozycji i przebieranie w kontraktach – dzisiaj to dla niej codzienność. Giorgio Armani, Estee Lauder, Gucci, Fendi, Yves Saint-Laurent, Paco Rabanne, Carolina Herrera, D&G, Donna Karan, Karl Lagerfeld, Luca Luca, Marc Jacobs, Vera Wang, Moschino – te marki nie są jej obce, a ich właściciele uwielbiają cudowną kobietę o słowiańskiej urodzie.


Prywatnie Anja Rubik mieszka ze swoim życiowym partnerem w Stanach Zjednoczonych. Obecnie znajduje się w czołówkach wszystkich rangingów w modelingu, dlatego nie musi martwić się o jutro. Przyjaźni się z innymi polskimi modelkami, które robią karierę w Usa – Magdaleną Frąckowiak i Małgorzatą Belą. Interesuje się filmem i nurkowaniem. We wrześniu 2010 roku mogliśmy ją podziwiać, jako gościa w polskiej edycji „Top model”, którą emituje stacja TVN.   
       Gisele Bundchen
       Kate MossNaomi CampbellBrak komentarzy:

Prześlij komentarz